Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Стаття презентує результати досліджень схем формування зовнішніх характеристик установки стабілізації параметрів; як формувальні елементи використані не лінійності бунтівного реактора та пічного трансформатора. The results of researching external characteristics of mode stabilization device presents in paper; as formings elements are utillized non-linearity of shunt reactor and load transformer.

стабілізація параметрів, бунтівний реактор

Маліновський А. А. Комбіноване формування зовнішніх характеристик установок стабілізації параметрів режиму дугових сталеплавильних печей / А. А. Маліновський, В. Г. Турковський, О. В. Турковський // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2009. – № 654 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 145-148. – Бібліографія: 6 назв.