Роль бас лікарської рослинної сировини в кардіології

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Детально розглянуто склад біологічно активних сполук досліджуваних нами лікарських рослин (Adonis vernalis L., Arnica тontana, Gnaphalium uliginosum L., Juglans regia, Crataegus, Leonurus Cardiaca L.) і виділено ті діючі сполуки, які мають пряму дію на серцево-судинну систему. In the review detailed structure of biologically active compounds researched by us medical plants (Adonis vernalis L., Arnica тontana, Gnaphalium uliginosum L., Juglans regia, Crataegus, Leonurus Cardiaca L.) , and excreting, those active compounds, that have direct effect on cardio-vascular system is considered.

сполуки, серцево-судинна система

Білозір М. Й. Роль бас лікарської рослинної сировини в кардіології / М. Й. Білозір, В. П. Новіков // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2008. – № 622 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 96-103. – Бібліографія: 31 назва.