Методологічні засади німецької філософської педагогіки

Розглядаються методологічні засади філософської педагогіки та стверджується, що вони ґрунтуються на філософії культури, філософській антропології та методологічній герменевтиці школи В. Дільтея. In the article deals with the methodology of philosophic pedagogy and is considered that it is based on philosophic culture, philosophic antropology and on W. Diltey’s school.

переживання, цінність, смисл, об’єктивний дух, форми життя, перспективізм, affects, values, sence, objective spirit, forms of life, perspectivism

Одарченко М. Методологічні засади німецької філософської педагогіки / Микола Одарченко // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2006. – № 550 : Філософські науки. – С. 51–55. – Бібліографія: 12 назв.