Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Запропоновано математичну та цифрову моделі нейромережевої системи неперервного вимірювання параметрів силового кола дугової сталеплавної печі. Подано результати моделювання процесу ідентифікації параметрів її силового кола. Mathematical and digital model of neural network based system for continuous measuring of power circuit parameters in are steel-melting furnace are offered. The results of simulation of power circuit parameters measuring process are given.

нейромережева система, сталеплавна піч

Паранчук Р. Я. Моделювання режимів нейромережевої системи ідентифікації параметрів силового кола дугової печі / Р. Я. Паранчук // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2009. – № 654 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 172-177. – Бібліографія: 3 назви.