Thumbnail Image

Пропонується методика періодичної експлуатації малодебітних свердловин. Одержані формули для розрахунку графіка роботи свердловини, що забезпечує повне завантаження двигуна верстата. A technique of periodical exploitation of low-yield oil wells has been proposed. Formulae for calculating an operating schedule of the well that provides complete workload of the pumping unit have been obtained.

Денис Б. Д. Енергоощадні технології нафтовидобутку процесів на підстанціях 220 кв з електромагнітними трансформаторами напруги / Б. Д. Денис, Б. С. Калужний // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2001. – № 435 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 57–62. – Бібліографія: 2 назви.

Endorsement

Review