Нафтополімерні смоли з епоксидними групами

Thumbnail Image

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Вивчено вплив кількості ініціатора, температури і тривалості коолігомеризації на вихід і характеристику синтезованих смол. Синтезовані смоли досліджувалися як активні додатки композицій на основі діанової епоксидної смоли ЕД-20. The influence quantity initiator, temperature and time cooligomerization on the yield and characteristic synthesized resins were studied. Synthesized resins as active additional compositions on the basis dianic epoxy resins ED-20 are investigated.

Гагін М. Б. Нафтополімерні смоли з епоксидними групами / М. Б. Гагін, О. Б. Гринишин, Мих. Мих. Братичак // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. – 2002. – № 447 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 104–107.

Endorsement

Review