Thumbnail Image

Розглянуто можливості застосування логістики при формуванні корпоративної стратегії підприємства. Зроблено наголос на важливість використання логістики при аналізі сильних та слабких сторін підприємства у ході формування корпоративної стратегії. Зроблено спробу визначити етапи стратегії, на яких застосування логістики буде оптимальним. The possibilities of using logistics while forming enterprise corporate strategy have been overlooked. Stress is made on the importance of employing logistics to carry out the analysis of environment, strong and weak points of an enterprise while forming corporate strategy. Attempts are made to define strategy stages of the most optimal usage of logistics.

Князевська О. В. Логістична концепція у формуванні корпоративної стратегії підприємства: етап аналізу зовнішнього середовища / О. В. Князевська // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2002. – № 446 : Логістика. – С. 42–47. – Бібліографія: 4 назви.

Endorsement

Review