Про деякі філософські та методологічні питання радіоелектроніки

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

До розглянутих у статті питань належать поняття інформації, інформаційного алфавіту, повідомлення, сигналу, вільного і зв’язаного електромагнітного випромінювання. На основі якісного аналізу та порівняння сутностей цих понять при використанні їх у філософії та радіоелектроніці запропоновано адекватне їх трактування. The questions searched in this paper are: concept of information, information alphabet, message, signal, free and coupled electromagnetic radiation. On the basis of qualitative analysis and comparation of essens of these concepts when using them in philosophy and radioelectronics their more adequate description is proposed.

Николишин М. Про деякі філософські та методологічні питання радіоелектроніки / Мирон Николишин // Вісник Державного університету «Львівська політехніка». – 2001. – № 428 : Радіоелектроніка та телекомунікації. – С. 249–254. – Бібліографія: 11 назв.