Thumbnail Image

Висвітлено теоретичні аспекти і роль системного підходу до формування регіональних логістичних систем автотранспортного комплексу, запропоновано засоби державного регулювання логістичними системами в галузі автомобільного транспорту. The theoretical aspects and role of systems approach lighted up forming of the regional logistic systems of motor transport complex, the offered facilities of the state adjusting by the logistic systems in industry of motor transport.

Чорноус О. І. Особливості формування регіональних логістичних систем автотранспортного комплексу / О. І. Чорноус // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2007. – № 594 : Логістика. – С. 495–499. – Бібліографія: 3 назви.

Endorsement

Review