Компенсація реактивних струмів у мережах з нелінійним навантаженням

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Запропоновано для збільшення компенсуючої здатності конденсатора при компенсації ним псевдореактивних струмів, породжуваних керованим вентилем, послідовно з ним вмикати електронний ключ, що реалізує функцію провідності конденсаторної гілки на періоді. Пропозиція проілюстрована розрахунком періодичних режимів простої схеми з керованим вентилем диференційним гармонічним методом. In order to increase the compensative ability of the capacitor when it compensates pseudo-reactive currents caused by the controlled gate, it has been proposed to connect an electronic switch in series, realizing the conductivity function of the capacitor arm on the period. The proposition was illustrated by calculating periodic modes of the simple circuit with the controlled gate using the differential harmonic method.

Глухівський Л. Й. Компенсація реактивних струмів у мережах з нелінійним навантаженням / Л. Й. Глухівський, B. C. Маляр, Р. Л. Глухівський // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2003. – № 487 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 37–41. – Бібліографія: 4 назви.