Аналіз регулювальних властивостей імпульсного

Отримані основні співвідношення для розрахунку зовнішніх, регулювальних характеристик та ККД перетворювача. Наведені результати розрахунку характеристик для одного з двигунів, який живиться через перетворювач від акумуляторної батареї. Been accorded new correlations for computation of regulation descriptions external, and transformer efficiency. Directed descriptions computation results for one of engines, which feeds on the strength of transformer from accumulator battery.

Флора В. Д. Аналіз регулювальних властивостей імпульсного / В. Д. Флора // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2001. – № 435 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 155–161. – Бібліографія: 7 назв.