Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Наведено результати експериментальних досліджень можливості застосування неорганічних коагулянтів під час розділення цинковмісної суспензії. The results of experimental investigation of inorganic coagulants application in process of zinc-containing suspensions decomposition ave presented.

Курилець О. Г. Дослідження можливості застосування неорганічних коагулянтів для розділення цинковмісного поглинального розчину / О. Г. Курилець, Л. В. Савчук, Р. Р. Оленич // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2004. – № 516 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 14–16. – Бібліографія: 4 назви.