Досліджено взаємовідносини між підприємствами, їхні види, форми співпраці. Обґрунтовано важливість врахування машинобудівними підприємствами властивостей та чинників широкої мережі взаємозв’язків. Виділено концептуальні засади управління відносинами з суб’єктами господарювання з метою їх ефективності для підприємств. Investigated mutual relations between enterprises, their kinds, forms of collaboration. Substantiated the іmportance of accounting by machine-building enterprises properties and factors of wide network of intercommunications. Highlighted the conceptual foundations of relationship management with the different business actors to their effectiveness for enterprises.

Довгунь О. С. Концептуальні засади управління відносинами машинобудівних підприємств у мережі взаємозв’язків / О. С Довгунь // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2010. – № 669 : Логістика. – С. 47–53. – Бібліографія: 17 назв.