Математичні моделі для оптимізації процесів планування маршрутів та траєкторій

2002-03-26

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Розглянуто розв'язання VRP - проблеми планування маршрутів як задачі оптимізації різноманітних об'єктів, що функціонують в нестаціонарних умовах або в умовах невизначеності. Прикладне застосування розглядається: для планування замкнутих траєкторій роботів з багатьма точками позиціонування як динамічних сцен на різних етапах технологічних процесів; планування маршрутів танкерів, що обслуговують судна-замовники, що розташовані в різних портах, на основі мінімізації сумарної довжини маршрутів.
The present article deals with VRP - Vehicle Routing Problem as optimisation problem for various objects in non-stationary or uncertain functioning conditions. The applications are: a planning of robot's close trajectory with ifferent fixing points as dynamical scenes from various stages of technological processes; a planning of tanker's routes for served ships situated at the different ports with criteria of minimal total distance.

Кондратенко Г. Математичні моделі для оптимізації процесів планування маршрутів та траєкторій / Г. Кондратенко // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2002. — № 450 : Комп'ютерна інженерія та інформаційні технології. — С. 56–60.

Endorsement

Review