Обчислювальні можливості рекурсивного алгоритму спектрального аналізу

2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Розглянуто рекурсивний алгоритм обчислення миттєвого спектра. Знайдено області його ефективного застосування і визначено переваги порівняно з традиційними методами та алгоритмом швидкого перетворення Фур'є. Наведено приклад реалізації алгоритму.
The recursive algorithm of an evaluation of an instantaneous spectrum is considered. The areas of its effective utilization are found and the advantages on a comparison with conventional methods and algorithm of fast Fourier transformation are defined. The example of realization of algorithm is shown.

Тимченко О. Обчислювальні можливості рекурсивного алгоритму спектрального аналізу / О. Тимченко // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2000. — № 413 : Комп’ютерна інженерія та інформаційні технології. — С. 155–158. — (Методи й алгоритми сучасних інформаційних технологій).