Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Проаналізовано результати розрахунку неусталених та усталених електромагнітних полів у нескінченній провідній феромагнітній плиті, зумовлених гармонічними біжучими вздовж однієї поверхні плити лінійними густинами струмів при різних швидкостях і амплітудах струмових шарів, без врахування та з урахуванням насичення феромагнетика. Наведено розподіли електромагнітних полів по товщині плити. Показано, що амплітуди зумовлених насиченням вищих просторових гармонічних змінних є сумірними з амплітудами їх основних гармонік. The simulation outcomes of the unsteady and steady electromagnetic fields in infinite conducting ferromagnetic plate, excited by sinusoidal running along one surface with different velocities and amplitudes of specific electric loading, without and with faking into account the ferromagnetic saturation, have been analyzed. The electromagnetic field distributions are given and have been shown, that the amplitudes of a higher space harmonic variable, caused by saturation, are comporable with amplitudes of their basic harmonics.

Гречин Д. П. Аналіз біжучих електромагнітних полів у провідній феромагнітній плиті при односторонніх збудженнях / Д. П. Гречин // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2001. – № 421 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 45–50.