Структуроутворення портландцементів з додатками полікарбоксилатів

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Досліджено вплив суперпластифікаторів нової генерації на основі полікарбоксилатів на властивості та процеси гідратації портландцементних систем. Показано ефективність дії суперпластифікаторів із зростанням питомої поверхні портландцементів. The influence of new generation superplasticizers on the basis of polycarboxylates on properties and hydration processes of Portland cement systems is investigated. The efficiencyrise of superplasticizers action due to from increasing of Portland cement specific surface is shown.

Мазурак О. Т. Структуроутворення портландцементів з додатками полікарбоксилатів / О. Т. Мазурак // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2004. – № 516 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 136-140. – Бібліографія: 4 назви.