Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Досліджено вплив продуктів реакції (2,3-епокси-2-етилпропілетилакрилату і третбутанолу) на епоксидування етилалілетилакрилату гідропероксидом третбутилу у присутності Мо2В. Показано, що епоксид інгібує цей процес, а спирт, залежно від його концентрації, є активатором або інгібітором цієї реакції. The influence of reaction products (2,3-epoxy-2-ethylpropylethylacrylate and tert-butanol) on epoxidation of ethylallylethylacrylate by tert-butyl hydroperoxide in the presence of Мо2В is investigated. It was shown that epoxide inhibit this process, but alcohol in depend of it's concentration is activator or inhibitor of this reaction.

Трач Ю. Б. Закономірності впливу спирту і епоксиду на гідропероксидне епоксидування етилалілетилакрилату у присутності Мо2В / Ю. Б. Трач, З. М. Комаренська // Вісник Державного університету «Львівська політехніка». – 2001. – № 426 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 105–108.