Особливості та напрямки вдосконалення технології земельно-кадастрових робіт на міських територіях

Описані проблеми регулювання земельних відносин в містах та наслідки неефективної містобудівної та землевпорядної діяльності. Запропоновані завдання та шляхи подальшого реформування земельних відносин у містах та інших населених пунктах. Описаны проблемы регулирования земельных отношений в городах и последствия неэффективной градостроительной и землеустроительной деятельности. Предложены задачи и пути дальнейшего реформирования земельных отношений в городах и других населенных пунктах. This problem regulation of land relations in the cities and the implications of inefficient urban and land activities. The proposed objectives and ways of Land Reform in Cities and Other Human Settlements.

кадастр, землеустрій, межі населених пунктів

Кахнич П. Особливості та напрямки вдосконалення технології земельно–кадастрових робіт на міських територіях / П. Кахнич, І. Мельничук, М. Кахнич // Сучасні досягнення геодезичної науки та виробництва : збірник наукових праць Західного геодезичного товариства УТГК / Західне геодезичне товариство Українського товариства геодезії і картографії, Національний університет "Львівська політехніка" ; головний редактор І. С. Тревого. – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2010. – Випуск 1 (19). – С. 293–299. – Бібліографія: 10 назв.