Енергетика регіону

2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Проведено аналіз ефективності сучасних систем енергопостачання регіонів та промислових зон. Розглянуто можливість зменшення втрат енергії за рахунок наближення генеруючих потужностей до центрів споживання.
The analysis of efficiency of modern systems of power supply of regions and industrial zones is given. It is considered an opportunity of decrease of losses of energy due to approach(approximation) of generating capacities the centres of consumption.

Яковчук П. Є. Енергетика регіону / П. Є. Яковчук, В. Б. Цяпа // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 544 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. — С. 177–179.