Математичне моделювання низькочастотних перехідних процесів електричних систем

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Викладено концептуальні засади методики формування математичних моделей аналізу перехідних процесів електричних систем у середовищі MATLAB/SIMULINK 5.3, орієнтованої на застосування декомпозиційних підходів і макромоделювання з можливостями адекватного врахування нелінійних характеристик намагнічування та втрат у сталі елементів магнітопроводу електромагнітних апаратів. The formation technique conceptual positions of electrical system transients mathematical model in environment MATLAB/SIMULINK 5.3 are presented. The procedure is oriented on usage of decomposition approaches and macromodeling with possibility of adequate accounting of magnetization nonlinear responses and power losses in steel of a magnetic circuit elements of electromagnetic devices.

Стахів П. Г. Математичне моделювання низькочастотних перехідних процесів електричних систем / П. Г. Стахів, О. П. Гоголюк // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2001. – № 421 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 196–201. – Бібліографія: 9 назв.