Optimization of logistics business processes in the Armed forces of Ukraine

2022-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”
Lviv Politechnic Publishing House

Проаналізовано проблемні питання оптимізації логістичних бізнес-процесів у Збройних силах України. Обґрунтовано необхідність упровадження автоматизованої системи управління в систему логістики на базі Accelerated SAP (ASAP), що поєднує технологічну й управлінську частини у вигляді трьох основних компонентів: 1) синхронізація бізнес-пріоритетів клієнта (залежно від індустрії) з конкретними рішеннями SAP через галузеві карти бізнес-цінностей (value maps) інструмента Solution Explorer; 2) карти управління проєктами (маршрутні карти) з основними етапами та діями на них; 3) проєктування, розроблення, тестування і експлуатація за допомогою менеджера рішень SAP Solution Manager. Виявлено, що в результаті упровадження програми SAP R/3 можливо підвищити результативність логістики, пришвидшити виконання оперативних завдань, а також збільшити швидкість отримання і опрацювання інформації.
The purpose of the article is to analyze the problematic issues of logistics business processes optimization and justify the need for the implementation of information systems and technologies into the logistics management of the Armed Forces of Ukraine.

логістика, військова логістика, логістичні бізнес-процеси, логістичні витрати, служба системи моніторингу, електронна логістика, інформаційні логістичні системи, програмне забезпечення SAP R/3, logistics, military logistics, logistics business processes, logistics costs, monitoring system service, electronic logistics, information logistics systems, SAP R/3 Software

Optimization of logistics business processes in the Armed forces of Ukraine / O. Ilchuk, L. Halkiv, I. Kulyniak, S. Ohinok // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. Серія: Проблеми економіки та управління. — Lviv : Lviv Politechnic Publishing House, 2022. — Vol 6. — No 1. — P. 94–105.