Сутність та основні напрямки диверсифікації діяльності підприємств

2006-01-31

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Розглянуто суть, основні види та напрямки диверсифікації. Уточнено трактування терміна “диверсифікація”. Виділено особливості процесу диверсифікації та основні чинники зростання ефективності діяльності диверсифікованого підприємства. Сформульовано організаційно-економічні чинники зростання ефективності діяльності диверсифікованого підприємства.
The article shows the base basis forms and ways of diversifications. Clarify interpretation term diversification. Explain especially process diversification and basis factors of increase effective function of diversifications enterprise. Distinguish problems of organization function of diversifications enterprise.

Цогла О. О. Сутність та основні напрямки диверсифікації діяльності підприємств / О. О. Цогла // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2006. — № 552 : Логістика. — С. 451–456. — (Формулювання та оптимізація логістичних систем).