Технічні, законодавчі, нормативні та кадрові проблеми кадастру

Показаны пути совместного изготовления технической документации по землеустройству и разработки мероприятий по рациональному использованию земель. Предложенная технология значительно снижает финансовые затраты на изготовление технической документации по землеустройству. In this article described problems of combined of land tenure documentation and effective take advantage of land. This technology reduces financial expense of the land tenure documentation.

Перович Л. Технічні, законодавчі, нормативні та кадрові проблеми кадастру / Л. Перович // Геодезія, картографія і аерофотознімання : міжвідомчий науково-технічний збірник / Міністерство освіти і науки України, Національний університет "Львівська політехніка" ; відповідальний редактор К. Р. Третяк. – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2007. – Випуск 68. – С. 3–6. – Бібліографія: 2 назви.