Кліноптилоліт як каталізатор алкілювання спиртів

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Визначено питому поверхню обробленого різними способами природного цеоліту Сокирницького родовища карпатського походження – кліноптилоліту. Досліджено його каталітичну активність при алкілюванні метанолу та етанолу ізобутиленом. Specific surface of natural zeolite from Carpathian origin-clinoptilolite treated in different ways has been determined. It’s catalitic activity at alkylation of methanole and ethanole by isobutylene has been investigated.

Барановська О. Е. Кліноптилоліт як каталізатор алкілювання спиртів / О. Е. Барановська, В. М. Жизневський, З. Г. Піх // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2004. – № 516 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 72–74. – Бібліографія: 3 назви.