Thumbnail Image

Описано геоінформаційні комплекси реального часу для виявлення і попередження надзвичайних ситуацій на особливо важливих обєктах: для безпечного розведення літаків в аеропортах, а також для оперативного управління гасінням крупних пожеж. описаны геоинформационные комплексы реального времени для выявления и предупреждения чрезвычайных ситуаций на особо важных обьектах: для безопасной разводки самолетов в аэропортах, а также для оперативного управления тушением крупных пожаров.Description of geoinformation complexes of the real time for exposure and warning of extraordinary situations on especialy importent objects is resulted: for the decision of task of safe divorce of airplans in airports, and also for the operative control of extinguishing of large fires.

Геоінформаційні простори реального часу для виявлення і попередження надзвичайних ситуацій на особливо важливих обєктах / М. Васюхін, А. Касім, В. Гулевець, О. Бойко // Сучасні досягнення геодезичної науки та виробництва : збірник наукових праць Західного геодезичного товариства УТГК / Західне геодезичне товариство Українського товариства геодезії і картографії, Національний університет "Львівська політехніка" ; відповідальний редактор І. С. Тревого. – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2009. – Випуск 1 (17). – С. 238–244.

Endorsement

Review