Process management of HR manager’s work digitalizing at the enterprise

2022-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”
Lviv Politechnic Publishing House

Розглянуто впровадження чат-бота як важливого елемента цифровізації роботи HR-менедже- ра. Використано метод порівняльного аналізу теоретико-методологічних пріоритетів серед трендів цифровізації роботи HR-менеджера; метод абстрактно-логічного узагальнення питань цифровізації й напрямів упровадження проєкту чат-бота в телеграм-каналі підприємства; метод аналогій щодо розв’язання управлінських завдань у кадровій роботі. Досліджено процеси роботи HR-менеджера та сформовано напрями їхнього практичного застосування на підприємстві. Зокрема, розроблено проєкт чат-бота, який виконує одну із функцій рекрутера та є складовою корпоративної цифров- ізації підприємства. Також це дослідження та рекомендації можна підлаштувати під різні відпо- відні бізнес-процеси. Наукова новизна дослідження полягає в: обґрунтуванні основних пріори- тетних напрямів планування та організації процесу цифровізації HR-менеджера; розробленні чат-бота для оптимізації роботи із питань пошуку персоналу підприємства; створенні практич- них рекомендацій щодо цифрової трансформації бізнес-процесу (оптимізації роботи менеджера з питань пошуку персоналу) з питань набору персоналу. Цифрові технології оптимізують велику кіль- кість рутинних завдань. HR-менеджер із питань набору персоналу на підприємстві онлайн займаєть- ся: проведенням співбесід у чат-боті, веде кадровий облік у хмарному середовищі, здійснює адаптацію та навчання персоналу із використанням moodle, zoom, teams, організовує заходи із підвищення кадрової культури та збільшення цінностей.
The purpose of the article is to develop directions and recommendations for implementing chatbot project as an important element of digitalizing work of HR recruiting manager.

управління, цифровізація, цифрове забезпечення, HR-менеджер, менеджмент персоналу, трудові ресурси, чат-бот, management, digitalization, digital support, HR manager, HR management, labour resources, chatbot

Svatiuk O. Process management of HR manager’s work digitalizing at the enterprise / O. Svatiuk, M. Havran, A. Burda // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. Серія: Проблеми економіки та управління. — Lviv : Lviv Politechnic Publishing House, 2022. — Vol 6. — No 1. — P. 119–131.