Аналіз гальмування автобусів та синтез їх гальмових керувань

Запропоновано методику комплексного аналізу процесу гальмування автобусів та синтезу їх гальмівних керувань, в якій використовується удосконалений метод векторної оптимізації і на підставі якої розв’язана низка практичних задач. The offered methods of the complex analysis of the process of the braking bus and syntheses their brake systems, in which is used advanced method to vector optimization and on the grounds of which is solved row of the practical problems.

Дем’янюк В. А. Аналіз гальмування автобусів та синтез їх гальмових керувань / В. А. Дем’янюк // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2004. – № 396 : Динаміка, міцність та проектування машин і приладів. – С. 71-75. - Бібліографія: 9 назв.