Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглядається конструкція індукційного давача положення ротора електронно керованих безконтактних двигунів та його математична модель. Показано, що конструкцію давача завжди можна реалізувати на тих же виштамповках, що й магнітопровід якоря самого двигуна. The design of rotor angular position transducer of induction type for electronic controlled brushless actuating motors and its mathematical model are offered. It is shown that design of induction angle transducer always can be realized on the base of the motor armature punchings.

Завгородній В. Д. Математична модель індукційного давача положення ротора електронно керованих безконтактних виконавчих двигунів / В. Д. Завгородній, І. Ф. Снітков, Б. М. Харчишин // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2001. – № 421 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 61–66. – Бібліографія: 5 назв.