Публічні консультації як інструмент громадського лобіювання: Волинський регіон

Народ впливає на владу, чітко формулюючи їй свої вимоги, влада враховує інтереси і побажання народу. На жаль, ця теза ще не стала українською реальністю. Однією із основних загроз ігнорування державною владою громадської думки залишається величезна і поки що неподоланна проблема – корумпованість. Корупція і публічність влади – дві взаємозалежні категорії. Чим вищий рівень корупції, тим менша публічність влади, і навпаки. Public consultations with public before making state decisions must be obligatory procedure. The citizens of democratic country influence on making state decisions periodically and constantly. The order of lead through of public consultations foresees two basic forms: direct and mediated. For the increase of influence of public it is necessary for development of local policy perfection of normative documents which touch public consultations with society. It is needed to go into a detail the activity public advices.

Ярош О. Публічні консультації як інструмент громадського лобіювання: Волинський регіон / О. Ярош // Українська національна ідея: реалії та перспективи розвитку : [збірник наукових праць] / Національний університет "Львівська політехніка" [та інші]. – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2008. – Випуск 20. – С. 154–158. – Бібліографія: 9 назв.