Закономірності каталітичного розкладу гітропероксиду третбутилуу присутності бориду ванадію

Thumbnail Image

Досліджено закономірності розкладу гідропероксиду третбутилу у присутності бориду ванадію VB2. Показано, що наявність періоду індукції на кінетичних кривих витрати гідропероксиду третбутилу (ГПТБ) в часі пов'язана з утворенням розчинної форми каталізатора. Визначено вплив початкових концентрацій реактантів на початкову швидкість витрати ГПТБ у присутності бориду ванадію. The regularities of tert-butyl hydroperoxide decompozition in the presence of VB2 were investigated. It was shown that the investigated catalysts is soluted in reaction system. The influence of reagent's concentration on the reaction rate was studied.

Закономірності каталітичного розкладу гітропероксиду третбутилу у присутності бориду ванадію / М. О. Черній, М. В. Никипанчук, Ю. Б. Трач, З. М. Комаренська // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2010. – № 677 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 50–54. – Бібліографія: 3 назви.

Endorsement

Review