Розподіл малеїнової кислоти та її ефірів між бензолом та водою

Видавництво Державного університету «Львівська політехніка»

Досліджено розподіл малеїнової кислоти та її монобутилового та дибутилового ефірів між бензолом та водою. Розраховано коефіцієнт розподілу монобутилмалеїнату та оптимізовано процес очистки дибутилмалеїнату, отриманого реакцією етерифікації. Investigated distribution maleic acid, monobutylester and dubutylester maleic acid between benzene and water. It were calculated koefficient distribution monobutylester maleic acid and optimizated process clear dibutylester maleic acid.

Гургула Л. Г. Розподіл малеїнової кислоти та її ефірів між бензолом та водою / Л. Г. Гургула, В. А. Волошинець, І. Собечко // Вісник Державного університету «Львівська політехніка». – 2000. – № 395 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 136-140. – Бібліографія: 2 назви.