2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Проаналізовано використання інформаційних систем для управління взаємозв’язками з споживачами в Україні та можливості застосування закордонного досвіду в цій сфері. Запропоновано концепцію побудови інформаційної системи управління та оцінки надійності взаємозв’язку із споживачами продукції.
We analyzed the using of information systems for management of interconnections with the consumers in Ukraine and the possibilities of using of the foreign experience. In this article it is offered the concept of construction of information system of management and of valuation of reliability of interconnections with the consumers of products.

Загородній А. Г. Формування інформаційної системи управління взаємозв’язками підприємства із споживачами продукції / А. Г. Загородній, З. О. Коваль, В. Д. Шквір // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 526 : Логістика. — С. 549–557. — (Формування та оптимізація логістичних систем).

Endorsement

Review