Програма подвійних дипломів українсько-німецької міжнародної співпраці

Розглянуто поступовий розвиток програми подвійних дипломів і програми українсько-німецької міжнародної співпраці між Інститутом геодезії Національного університету “Львівська політехніка” (м. Львів, Україна) та Факультетом ландшафтних наук і геоматики Університету прикладних наук (м. Нойбранденбурґ, Німеччина).
The gradual development of the double diplomas program and the program of Ukrainian-German international cooperation between the Institute of Geodesy of the Lviv Polytechnic National University (Lviv, Ukraine) and the Faculty of Landscape and Geomatics of the University of Applied Sciences (Neubrandenburg, Germany) are considered.

міжнародна наукова співпраця, подвійний диплом, обмін досвідом, international scientific cooperation, double diploma, exchange of experience

Тревого І. Програма подвійних дипломів українсько-німецької міжнародної співпраці / І. Тревого, А. Хоптар, І. Брусак // Сучасні досягнення геодезичної науки та виробництва. — Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2019. — № 1(37). — С. 16–19.