Thumbnail Image

Сформульовано вимоги, вибрано принципи побудови, розроблено узагальнену архітектуру медичної інформаційної технології та проаналізовано роботу її основних компонентів. In this article we have set the requirements, chosen the development principles, created a basic architecture, and provided an analysis of the key components of a medical information technology.

архітектура, медична інформаційна технологія, architecture, medical information technology

Вибір принципів побудови та розроблення узагальненої архітектури медичної інформаційної технології / А. Батюк, C. Батюк, С. Пилипчук, І. Цмоць // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2009. – № 650 : Комп’ютерні науки та інформаційні технології. – С. 3-10. – Бібліографія: 11 назв.

Endorsement

Review