Маркетинг відносин у системі “Промислове підприємство – інвестор”

Висвітлено особливості та роль концепції маркетингу відносин у стратегії комунікацій промислового підприємства з наявними та потенційним інвесторами. Розглянуто переваги цієї концепції над іншими формами взаємодії у системі “промислове підприємство – інвестор” та адаптовано її до процесу формування ресурсно-інфраструктурного забезпечення інвестиційної діяльності в умовах ІРО (Initial Public Offering). The article is devoted to problems of describing of features and role of conception of the relationship marketing in strategy of communications of industrial enterprise with existent and potential investors. Advantages of this conception are considered above other forms of cooperation in the system “industrial enterprise – investor” and it is adapted to the process of forming resource-infrastructural providing of investment activity in the conditions of IPO (Initial Public Offering).

Сорока М. В. Маркетинг відносин у системі “Промислове підприємство – інвестор” / М. В. Сорока, О. С. Мельниченко, І. І. Мархевка // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2010. – № 669 : Логістика. – С. 130–138. – Бібліографія: 12 назв.