Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Запропоновано еврестичний алгоритм розвязання задач і відновлення електроживлення, знеструмлених внаслідок аварії в електромережах.Він грунтується на поступовому звуженні знеструмленого фрагменту електричної мережі з перерозподілом його навантаження між суміжними фрагментами. This paper presents a new heuristic algorithm to service restoration in distribution systems. It is based on step-by-step narrowing of the out-of-service areas of an electric network with redistribution of his functions between adjacent areas.

алгоритм, електропостачання, знеструмлені споживачі, електромережі

Лук'яненко Л. М. Еврестичний алгоритм пошуку оптимальних варіантів відновлення електропостачання знеструмлених споживачів в електромережах / Л. М. Лук'яненко // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2007. – № 597 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 43-47. – Бібліографія: 11 назв.