Розглянуто питання розроблення методів вибору оптимальних місць для проектування лижних трас і траверсів туристичного курорту “Буковель” залежно від особливостей рельєфу. Рассматриваются вопросы разработки методов выбора оптимальных мест для проектирования лыжных трасс и траверсов туристического курорта “Буковель” в зависимости от особенностей рельефа. In the article the questions of the choice methods of optimum location during planning downhill-skiing trails and traverses of the tourist resort “Bukovel” depending on the relief features are analyzed.

Рудий Р. Використання ЦМР при проектуванні лижних трас та траверсів туристичного курорту “Буковель” / Р. Рудий, А. Матіщук, О. Бахмат // Сучасні досягнення геодезичної науки та виробництва : збірник наукових праць Західного геодезичного товариства УТГК / Західне геодезичне товариство Українського товариства геодезії і картографії, Національний університет "Львівська політехніка" ; відповідальний редактор І. С. Тревого. – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2009. – Випуск 1 (17). – С. 265–268. – Бібліографія: 4 назви.