Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглянуто проблеми цивільної авіації сьогодні та доведено необхідність додаткових досліджень з узгодження економічних інтересів авіапідприємств України під час їхнього технічного переоснащення. Дослідження містить аналіз сукупності інтересів суб’єктів галузі та закордонного досвіду роботи підприємств. Побудовано модель узгодження економічних інтересів суб’єктів авіаційного ринку. Запропонована модель передбачає налагодження структурних зв’язків між державою, авіакомпаніями, авіаремонтними заводами, авіаційно- конструкторськими бюро, аеропортовою мережею, системою обслуговування повітряного руху, фінансово-кредитними установами, лізинговими та страховими компаніями. її основою є орієнтація на кінцевого споживача послуг перевезення. Authors consider problems of civil aircraft today and necessity of researches of the coordination of economic interests of aviation enterprises of Ukraine is caused, at realization of their technical reequipment. The robot contains the analysis of set of interests of subjects of branch, and also an operational experience of the foreign enterprises. In research the model of the coordination of economic interests of subjects of the aviation market is constructed. The offered model provides an establishment of structural communications between the state, airlines, aircraft-repair factories, aviation - design offices, an aeroport network, system of service of air movement, financial - the credit organizations, the leasing and insurance companies. It is focused on the end user of services of transportation.

Косарєв О. Й. Концепція узгодження економічних інтересів під час технічного переоснащення суб’єктів авіаційної галузі / О. Й. Косарєв, О. М. Рибак // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2007. – № 580 : Логістика. – С. 435–442. – Бібліографія: 5 назв.