Розроблено імітаційну модель доступу до фізичного середовища безпровідних комп’ютерних мереж. Досліджено ефект від введення пріоритетності станціям мережі. Wireless computer network multiple media access simulation model is developed. Model implements distributed coordination function for the stations with different priorities. High priority stations time characteristics are improved and investigated.

Леонтьєва О. Дослідження пріоритетного підходу в доступі до фізичного середовища на МАС-підрівні безпровідних мереж / О. Леонтьєва, К. Обельовська // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2007. – № 598 : Комп'ютерні науки та інформаційні технології. – C. 37–47. – Бібліографія: 3 назви.