2004-02-18

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Проаналізовано підходи до подання зворотних віддієслівних прикметників у сучасних словниках та працях з термінознавства і запропоновано систему правил.
Approaches to presentation of reflexive verbal adjectives in modern dictionaries and works on terminology are analyzed and the System of rules is suggested.

Пнзбург М. Щодо системності подання зворотних віддієслівних прикметників із префіксоїдом само- / М. Пнзбург, С. Левіна, І. Требульова // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2004. — № 503 : Проблеми української термінології. — С. 29–33.