Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Досліджено дифузійні процеси катіонів олова та натрію під час термічної обробки композицій на основі системи K2SO4–CuSO4 в поверхневих шарах листового флоат- скла та його змочувальну здатність. In work are investigated diffusion processes ions sodium and tin at thermal processing compositions on the basis system K2SO4–CuSO4 in superficial layers float-glass and there hydrophilic properties.

практичний інтерес, механізм формування концентраційного профілю

Яртись А. А. Концентраційні профілі катонів натрію та олова в поверхневих шарах листового флоат-скла / А. А. Яртись, Й. М. Ящишин // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2005. – № 536 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 237-240. – Бібліографія: 2 назви.