Модифікація пероксидованої поверхні диоксиду силіцію хітозаном

Проведено модифікацію поверхні діоксиду силіцію послідовною адсорбцією поліпероксиду з первинно-третинними пероксидними групами стирол-ко-малеїновий ангідрид-ко-трет-бутилпероксиметилмалеїнату та хітозану і одержано адсорбент, який проявляє біоактивність, пригнічуючи життєдіяльність дріжджів. The modification of the silica dioxide surface was carried out via consistent adsorption of polyperoxides with primary-tertiary peroxide groups styrene-co-maleic anhydride-co-tertbutyhydroperoximethylmaleinate and chitozane and the biologically active adsorbent was produced, which depress the vital functions of yeasts.

Модифікація пероксидованої поверхні диоксиду силіцію хітозаном / О. О. Кудіна, О. Г. Будішевська, С. А. Воронов, І. А. Миськова, Н. Ю. Соломко, Л. Я. Паляниця // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2008. – № 609 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 341-345. – Бібліографія: 10 назв.