Видавництво Державного університету «Львівська політехніка»

Описано метод синтезу прецизійного помножувача частоти гармонічних сигналів на два. Помножувач призначений для обробки сигналів з широким діапазоном зміни їх амплітуди та частоти. Реалізується помножувач в аналоговому та цифровому елементних базисах на основі побудови його макромоделі в формі рівняння, аргументами якого є дії, їх інтеграли та реакції помножувача. Макромодель визначається числовим методом за вхідними та вихідними часовими характеристиками пристрою. За відомою макромоделлю методами прямого моделювання будується структурна схема помножувача.

Тимощук П. В. Алгоритмічний метод синтезу помножувача частоти на основі інтегрального рівняння / П. В. Тимощук, Т. І. Бардило // Вісник Державного університету "Львівська політехніка". – 2000. – № 385 : Комп’ютерні системи та мережі. – С. 112-114. – Бібліографія: 4 назви.