Системно-сигнальна концепція ритміки в біосоціотехнічних системах

2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Сформульовано певні загальні принципи системного аналізу біосоціотехнічних систем, зокрема принципи вираження специфіки ритміки властивостями характеристик моделей сигналів, що несуть відомості про стан таких систем і механізми породження цієї ритміки.
Some general principles of system analysis concerning biosocial and technical systems, in particular the principles for description o f rhythmics specificness by the properties of models characteristics of signals which transfer data about states of such systems and about this rhythmics generation machanisms.

Драган Я. Системно-сигнальна концепція ритміки в біосоціотехнічних системах / Я. Драган, М. Медиковський, Л. Сікора // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2003. — № 496 : Комп'ютерна інженерія та інформаційні технології. — С. 194–199. — (Методи й алгоритми сучасних інформаційних технологій).