Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Опрацьовано математичну модель для розрахунків електромеханічних перехідних процесів в асинхронному електроприводі, що складається з асинхронного двигуна з клітковим ротором та несиметричного мостового випростувача. A mathematical model for calculating electromechanical transients in asynchronous drive, consisting squirrel-cage asynchronous motor and asymmetrical bridge rectifier has been developed.

математична модель, асинхронний двигун

Гладкий В. М. Математична модель розрахунку перехідних процесів в асинхронному електроприводі з несиметричним мостовим випростувачем / В. М. Гладкий, Й. Р. Селепина // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2009. – № 654 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 41-47. – Бібліографія: 5 назв.