Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розкрито сутність кумулятивно-цільового методичного підходу до формування інформаційних систем управління маркетингом на засадах уточнення його сутнісних характеристик і функцій. У результаті дослідження виділено етапи застосування кумулятивно-цільового підходу під час проектування інформаційних систем управління маркетингом підприємства. In the article essence of cumulative-having a special purpose methodical approach is exposed to forming of management information by marketing on bases of clarification of his essence descriptions and functions. As a result of the conducted research the stages of application of cumulative-having a special purpose approach are selected in the process of planning of management information by marketing of enterprise.

Георгіаді Н. Г. Кумулятивно-цільовий підхід до формування інформаційної системи управління маркетингом підприємства / Н. Г. Георгіаді // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2007. – № 580 : Логістика. – С. 220–227. – Бібліографія: 18 назв.

Endorsement

Review