Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

У статті наведена методика багатофакторного регресійного аналізу випадків службового травматизму серед службовців пожежної охорони. Застосування цієї методики врахувати важливість окремих чинників травматизму і формувати оптимальний план заходів запобігання травматизму. In clause the procedure multiple regression analysis service of injury among the firemen is given. Use of this procedure will allow to take into account importance of the separate injury factors and to generate the optimum plan of measures of the injury prevention.

Гогіташвілі Г. Г. Багатофакторний регресійний аналіз статистичних даних травмонебезпеки роботи службовців пожежної охорони МВС України / Г. Г. Гогіташвілі, Б. Білінський // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2002. – № 449 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 69–71.

Endorsement

Review