Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Отримано математичні вирази перевантажувальної здатності та жорсткості механічних характеристик асинхронних двигунів частотних електроприводів на базі автономних інверторів струму за основного закону частотного керування U1/f1=const. The mathematical expressions of overload factor ability and rigidities of mechanical characteristics of induction motors of electric drives with current-source frequency converter for want of main law of frequency control U1/f1=const are obtained.

Петрушин В. С. Определение показателей механических характеристик асинхронных двигателей электроприводов с автономными инверторами тока / В. С. Петрушин, A. M. Якимец // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2003. – № 485 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 105–111. – Библиография: 8 названий.