Нейромережі прямого поширення. Проблеми синтезу та використання

2001-03-27

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Описано проблеми, що виникають при синтезі та застосуванні нейронних мереж прямого поширення. Наведено результати порівняльного аналізу нейронних мереж з ітераційним алгоритмом навчання зворотного поширення похибки та нейронної мережі, побудованої на основі парадигми "Функціонал намножиш табличних функцій".
In this paper the problems of synthesis and using feed forward neural networks are described. We present the results of analysis of using neural network with iterational learning (back propagation) and neural network in base of paradigm "functional on the tabular functions set".

Ткаченко Р. Нейромережі прямого поширення. Проблеми синтезу та використання / Р. Ткаченко, Р. Когут // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2001. — № 433 : Комп’ютерна інженерія та інформаційні технології. — С. 166–171.